Palmolive Ayurituel

Objevte svoji oázu klidu s Palmolive Ayurituel

Dopřejte si nový sprchový rituál

Znovuobjevte svou vnitřní harmonii se sprchovými gely Palmolive Ayurituel. Inspirované světem starodávných indických ayurvédských tradic, jsou se svým vzácným složením obohaceny o unikátní ingrediencie a prostoupeny delikátními vůněmi inspirovanými Indií. Nechte Palmolive Ayurituel provést Vás novým smyslovým zážitkem.

Palmolive Energy
Palmolive Energy

Povzbuďte své smysly s Palmolive Energy a užívejte si domácí lázeňský rituál plný vitality

Palmolive Joyous
Palmolive Joyous

Hýčkejte své smysly s Palmolive Joyous a užívejte si domácí lázeňský rituál plný blahobytu

Palmolive Tranquility
Palmolive Tranquility

Uklidněte své smysly s Palmolive Tranquility a užívejte si domácí lázeňský rituál plný pohody

Palmolive Energy Palmolive Joyous Palmolive Tranquility

Přidejte do Vaší koupele esenci

Před sprchováním nechte Vaše tělové mléko na topení tak, aby se ohřálo před aplikací. Není nic lepšího než použít po sprchování nahřáté tělové mléko, které uvolní Vaše svaly.

Objevte více z historie domácích lázní v řadě Palmolive Ayurituel. Objevte více z historie domácích lázní v řadě Palmolive Thermal Spa. Tip domácích lázní

Historie lázní

Ayurvéda je starodávný indický systém léčby, který nastoluje které nastoluje harmonii mezi tělem a myslí. Podle těchto cvičení má každá živá bytost svou tzv. dóšu - unikátní složení energií vata, pitta a kapha. Ayurvéda se zabývá množstvím technik k dosažení pocitu pohody od diet k józe, meditaci či masážní terapii.

Objevte více z historie domácích lázní v řadě Palmolive Aromatherapy. Objevte více z historie domácích lázní v řadě Palmolive Thermal Spa. Historie lázní